Apie mus

2016 m. S. Jokužio leidykla-spaustuvė ėmė vykdyti naują projektą pavadinimu Cloud Line. Tai prekės ženklas, kurį sudaro naujos kartos užrašinių, darbo knygų, o dabar net ir aksesuarų linija. Išskirtinių darbo knygų ir užrašinių gamybai pritaikyta speciali blokų kraštų dažymo technologija, leidžianti padengti kraštus tokiu pat raštu kaip ir viršelis. Viršelis dengtas popieriumi, tekstile arba dažyta Eco oda, kuri tarnauja ilgus metus.

Pagrindinės kolekcijos yra riboto leidimo, taip išsaugant jų autentiškumą ir atskiriant savo produktą nuo masinės rinkos. Kiekviena knyga turi savo kortelę su knygos pavadinimu, aprašymu bei individualiu numeriu, kuris reiškia, kad tik Jūs vienas turite šią knygą, pažymėtą šiuo numeriu.

Cloud Line produktų linija sukurta modernioms, inovatyvioms, stilingoms ir nuo naujausių tendencijų neatsiliekančioms asmenybėms. Su lyg kiekviena kolekcija mes stengiamės tobulėti ir žmonių kasdienybėje pozicionuoti kaip priemonė, palengvinanti planuoti visiems taip brangų laiką.