Apie mus

Ar pameni vaikystę?.. Kai dienomis sukosi galva nuo dangaus žydrynės neaprėpiamų platumų, o naktimis nuo tviskančių žvaigždžių raštų. Kai tavyje alsavo laisvės ir harmonijos pojūtis. Kiek kartų apimtas žavesio kėlei galvą aukštyn ir ieškojai debesyse vienaragio, plaukiančio debesų laivo ar viltingai laukei krentančios žvaigždės?

Dangus – aktyvi kuriančioji galia, gerovės ir gyvybės šaltinis, o debesys – tai vaisingumo simbolis.

CLOUD | Mintys iš debesų užrašinės – sukurtos Tau ir kiekvienam. Atrask sau artimą užrašinę ir paskirk ją kūrybai ir svajonėms. Čia nėra taisyklių ar stereotipų. Laisvė Tavo fantazijai. Nors mintys ir neturi fizinio pavidalo, tačiau jos skleidžia energiją, galinčią daryti įtaką mūsų ir kitų likimui. Senovėje žmonės tikėjo minties galia ir sėkmingai ją naudojo įvairioms negalioms gydyti. Taigi jūsų slaptos mintys tegu kuria kasdienį gyvenimą spalvingesnį nei iki šiol. Nebijokite paleisti savo svajonių paukštę į pilną paslapčių dangų. Gaudyk mintis iš debesų!

Istorija

placeholder570x570

Gėlių linija

Gėlėmis puošta knygelė, kupina geros energijos ir nejučiomis pažadinanti šypseną veide. Ir norisi skristi kaip per plačiausią neapsakomai kvepiančią vasaros pievą... Jūsų pačių dėka knygelė dar labiau prisipildys gėrio, grožio bei svajonių. Tai tarytum durys į naujus siekius, gražias mintis.

placeholder570x570

Gintarų linija

Gintarais puošta užrašinė lai tampa Tavo amuletu… Gintaras – mineralas dovanotas gamtos. Jis gydo ir saugo nuo blogos akies, spinduliuoja saulės šilumą, saugo milijonų metų istoriją inkliuzuose.


Prenumeruoti naujienas